نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عقدا به توجه همگانی نیاز دارد

عقدا به توجه همگانی نیاز دارد


عقدا به توجه همگانی نیاز دارد

عقدا توجه همگانی نیاز دارد

در سایت خبری عقدا نیوزخطاب به شهردار عقدا آمده  است که این شهربه توجه همگانی نیاز دارد !

خودروهای سنگین آسایش را از مردم عقدا گرفته است .

در چند سال اخیر با توجه با افزایش روزافزون صنایع صنایع و کارخانجات در منطقه و در بخش عقداو وجود معدن های زیاد در بالای این منطقه رفت و امد خودروهای سنگین در شهر و روستا علاوه بر برهم زدن آرامش و آسایش مردمان این منطقه در چند سال اخیر شاهد ان هستیم که این ماشین ها علاوه بر اینکه در معابر اصلی شهر و جاهای پرخطر از جمله مدارس رفت و امد دارند با توجه به اینکه صاحبان این تریلر و خودروهای سنگین ساکن عقدا هستند .

ماشین ها  با هزار کیلومتر سرعت وارد کوچه می شوند ، وقت و بی وقت ، شب و نیمه شب کوچه پر از این ماشین ها است با نگاهی به این کوچه ها باورتان به اینکه کوچه هست عوض می شود .

در واقع کوچه پارکینگ عمومی شده اند این در حالی است که شهردار عقدابا وجود اعتراض مردمی به این کار توجهی نمی کنند و با وجود مراجعه های مکرر مردم عقدا و اهالی منطقه عکس العملی به این وضع موجود نشان نداده است.

شهروند عقدایی در این خصوص می گوید : اقای سعیدی عملکرد شما درشهر عقدا خوب بوده است اما تصور کنید خودتان در این شهر زندگی می کنید .

وی تصریح کرد: به وضع موجود این شهر توجه کنید با هماهنگی که شما از خودتان نشان داده اید خواستار این هستیم که با در میان گذاشتن به شورای ترافیک و با کمک این نهاد آرامش را به مردم عقدا برگردانید.

در چند ماه گذشته خبرنگار صداو سیما هم در عقدا گزارش هایی در این زمینه تهیه نموده ولی تا به حال مسوولان پاسخگوی آن نبوده اند .

مردم شهر عقدا از شهردار شهرشان خواسته اند جهت رفع این مشکل پیگیری لازم را انجام دهد.