نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پيام تبريك شهردار عقدا به مناسبت هفته بسيج

پيام تبريك شهردار عقدا به مناسبت هفته بسيج


پيام تبريك شهردار عقدا به مناسبت هفته بسيج

                                                                       بسمه تعالی

بسیجیان ارجمند فرا رسیدن پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، پاک ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت عرض می کنم.

نیک می دانیم که این نهاد مردمی، توسط معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، پاسدار اسلام و مجاهد راه خدا و با درایت و هوشیاری بی نظیری برای مبارزه با ظلم و ستم ایجاد شد و توانست در روزگاری سیاه، ایران عزیز را از چنگال طاغوتیان و بعد از آن از آسیب و کینه توزی دشمنان خارجی مصون نگه داشته و موجبات عزت و سرافرازی میهن عزیز را رقم زد.چه تعبیر درستی امام بسیجیان از این نهاد داشت زمانی که آن را شجره طیبه و درخت تنومندی توصیف کرد که در معنویت و اخلاص ریشه دارد و از حلاوت و طراوت آن ایران عزیز همیشه سربلند و پیروز خواهد بود.

خدا را شاکریم در چنین روزی شاهد رویش و بالندگی این نهاد مردمی هستیم و همواره خود را مدیون ایثارگری ها و پایمردی بسیجیان و امام بسیجیان در طول تاریخ پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانیم.

یک بار دیگر هفته بسیج را خدمت تمامی بسیجیان عزیز و حضرت آیت اله خامنه ای(مدظله) تبریک و تهنیت عرض می کنم و سربلندی و توفیق روزافزون شما بسیجیان و طول عمر با عزت را برای رهبر معظم انقلاب ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم.  

                                                                                                      شهردار عقدا

                                                                                                  حسین سعیدی