اخبار کوتاه از شهر عقدا

اخبار کوتاه از شهر عقدا

در آستانه  دهه مبارکه فجر نشست انجمن ادبی شاعران بخش عقدا در محل کاروانسرای حاج ابوالقاسم رشتی این شهر برگزار شد.

در این نشست شاعران سروده های خود را پیرامون انقلاب و نیز مدح و منقبت حضرت محمد(ص)قرائت نمودند.

***

 جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر عقدا با حضور رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان ،امام جمعه و بخشدار عقدا برگزار شد.

آذین بندی شهر و روستای تابعه، برگزاری مسابقه فوتسال چهارجانبه در شهر عقدا، دیدار از خانواده های معظم شهدا، کوهنوردی با حضور نیروهای بسیجی، رژه موتورسواری، برگزاری مراسم شبی با قرآن در عقدا و روستای مزرعه نو و نیز برپایی نمایشگاه عکس و روز شمار انقلاب در روستای خلیل آباد از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

***

در پی اهانت و هتک حرمت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیغمبر اکرم (ص) دانش آموزان مجتمع شهدای مزرعه نو عقدا در یک راهپیمایی ضمن محکوم کردن این دهن کجی، عشق و ارادت خود را به رسول اکرم(ص)و خاندان طاهرینش نشان دادند

***

به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عج) با حضور مردم مسلمان و شهید پرور مزرعه نو عقدا نشست بصیرتی با موضوع ولایت در مسجد جامع این روستا برگزار نمودند.

دراین نشست سخنران استانی"افخمی" ضمن تبیین نقش آن امام همام در دوران غیبت کبری گفت: آنچه امروزه علیرغم هزاران تهدید و توطئه های شوم دشمنان نظام و مملکت اسلامی ما را استوار و پا برجا نگه داشته عنایت و بذل توجهات حضرت بقیة الله الااعظم می باشد.

***

در آستانه  دهه  مبارکه فجر جلسه ای با حضور مسوولان پایگاه های مقاومت بسیج و دهیاران بخش عقدا در محل حوزه سه ثارالله بسیج برگزار شد.

در این جلسه بر هرچه با شکوه تر برگزار کردن مراسم ها و فعالیت های فرهنگی درجشن پیروزی انقلاب در شهرعقدا و روستاهای بخش تاکید و تصمیماتی اتخاذ گردید.

***